ZSP Nr1 w Dębnie pierwszą siłą siatkówki oraz piki ręcznej w powiecie !!!

Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

siatkapow 0583 lutego 2017r. w hali sportowo rehabilitacyjnej przy Szkole Podstawowej nr 1 Dębnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Obie drużyny były bezkonkurencyjne i pewnie pokonały przeciwników z innych szkół ponadgimnazjalnych z powiatu myśliborskiego i awansowały do dalszych rozgrywek na szczeblu regionalnym.

 

 

 

 

Reprezentacja dziewcząt:

  • Chabasińska Kornelia     klasa  II b LO
  • Lesiuk Monika               klasa  II a LO
  • Aleksandra Kiełbasa      klasa I a LO
  • Tondera Anna                klasa III a LO
  • Widecka Katarzyna       klasa I b ZSZ
  • Szatkowska Klaudia      klasa I a LO
  • Opara Marta                  klasa I a LO
  • Kulka Daria                   klasa II T
  • Morstedt Jenny              klasa IV T
  • Sulikowska Oliwia         klasa Ia LO

Reprezentacja chłopców:

  • Sawulak Damian           klasa IVT
  • Górny Patryk                  klasa IV T
  • Cybort Marcin                klasa IV T
  • Karasewicz Filip            klasa II b LO
  • Jarema Bartłomiej         klasa III a LO
  • Korzeniowski Paweł      klasa IIb LO
  • Patryk Koniecko             klasa III a LO
  • Patryk Trybel                  klasa III T
  • Zaborowski Bartosz        klasa IIb LO
  • Bieniaś Sebastian          klasa IIb LO

20 stycznia 2017r. w hali sportowo rehabilitacyjnej przy Szkole podstawowej nr 1 Dębnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. Obie drużyny awansowały do dalszych rozgrywek na szczeblu regionalnym.

Reprezentacja dziewcząt:

  • Justyna Rusak               klasa  II b LO
  • Milena Łada                  klasa  II b LO
  • Aleksandra Kiełbasa     klasa I a LO
  • Natalia Ruszlewicz        klasa I a LO
  • Hanna Wiącek               klasa I a LO
  • Monika Lesiuk               klasa II a LO
  • Łucja Jackowska           klasa II b LO
  • Monika Klapa                klasa II a LO
  • Kornelia Chabasińska    klasa II b LO

Reprezentacja chłopców:

  • Mateusz Findlik              klasa IV T
  • Tomasz Leończyk           klasa I a LO
  • Grzegorz Jakuszewski    klasa I a LO
  • Marcin Jackowiak           klasa I ZSZ
  • Patryk Koniecko              klasa III a LO
  • Patryk Trybel                   klasa III T
  • Hubert Suda                    klasa I a LO
  • Kamil Szczepaniak         klasa I T
  • recznapow_001
  • siatkapow_004
  • siatkapow_005
  • siatkapow_006
  • siatkapow_007
  • siatkapow_008
  • siatkapow_009
  • siatkapow_010
  • siatkapow_011
  • siatkapow_012
  • siatkapow_013
  • siatkapow_014
  • siatkapow_015
  • siatkapow_016
  • siatkapow_017
  • siatkapow_018
  • siatkapow_019
  • siatkapow_020
  • siatkapow_021
  • siatkapow_022
  • siatkapow_023
  • siatkapow_024
  • siatkapow_025
  • siatkapow_026
  • siatkapow_027
  • siatkapow_028
  • siatkapow_029
  • siatkapow_030
  • siatkapow_031
  • siatkapow_032
  • siatkapow_033
  • siatkapow_034
  • siatkapow_035
  • siatkapow_036
  • siatkapow_037
  • siatkapow_038
  • siatkapow_039
  • siatkapow_040
  • siatkapow_041
  • siatkapow_042
  • siatkapow_043
  • siatkapow_044
  • siatkapow_045
  • siatkapow_046
  • siatkapow_047
  • siatkapow_048
  • siatkapow_049
  • siatkapow_050
  • siatkapow_051
  • siatkapow_052
  • siatkapow_053
  • siatkapow_054
  • siatkapow_055
  • siatkapow_056
  • siatkapow_057
  • siatkapow_058
  • siatkapow_059
  • siatkapow_060
  • siatkapow_061
  • siatkapow_062
  • siatkapow_063
  • siatkapow_064
  • siatkapow_065
  • siatkapow_066
  • siatkapow_067
  • siatkapow_068
  • siatkapow_069
  • siatkapow_070
  • siatkapow_071
  • siatkapow_072
  • siatkapow_073
  • siatkapow_074
  • siatkapow_075
  • siatkapow_076
  • siatkapow_077
  • siatkapow_078

Simple Image Gallery Extended